Ekspert

Joanna Kowalczyk

dr Joanna Kowalczyk

Doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie językoznawstwo; absolwentka studiów wyższych z zakresu administracji publicznej. Pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych dotyczących komunikowania się instytucji publicznych z obywatelami. Interdyscyplinarne badania naukowe koncentruje na pragmatyce tekstów specjalistycznych: prawnych, prawniczych i urzędowych. Znaczną część swoich badań poświęciła polityce językowej w praktyce administracyjnej. W tym zakresie porusza zagadnienia strategii komunikacyjnych łączących kulturę infotainmentu i edutainmentu z tradycyjną formą przekazywania informacji. Pomysłodawczyni i założycielka Centrum Wsparcia Językowego dla Obywatela i Urzędnika „Prosty Język w Urzędzie”. Głównym celem tej inicjatywy jest redukowanie komunikacyjnych barier między obywatelami a instytucjami publicznymi.

Opinie o ekspercie

Profesjonalne szkolenie w każdym elemencie!!! Materiały bardzo przydatne, przykłady i ćwiczenia adekwatne do zakresu szkolenia. Największym atutem jest prowadząca - perfekcjonistka (wiedza, doświadczenie, forma przekazu)!!! Szkolenie poprowadzone w odpowiednim tempie (nie nuży i daje możliwość przyswojenia wszystkich informacji).
6 / 6
Pani Prowadząca, jest genialna. Konkretna, dowcipna, sposób w jaki mówi i przekazuje wiedze jest super. Bardzo przydatne i może mieć pozytywny wpływ na pisane do ludzi pisma w sposób znacznie bardziej zrozumiały.
6 / 6
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij