Szkolenia otwarte - Dofinansowane

Znaleziono 2 szkolenia

Szkolenia dofinansowane BUR

Stworzona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) Baza Usług Rozwojowych pozwala przedsiębiorcom na uzyskanie dofinansowania na szereg szkoleń, umożliwiających rozwój kompetencji oraz realizację celów biznesowych. Szkolenia dofinansowane przeznaczone są dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki BUR możliwe jest odzyskanie nawet 80% kosztów szkolenia!

Szkolenia dofinansowane z Unii Europejskiej

Baza Usług Rozwojowych to odpowiedź na rosnące potrzeby firm MŚP – zmieniający się rynek sprawia, że nieustanne poszerzanie kompetencji staje się kluczowe dla utrzymania konkurencyjności przedsiębiorstwa. Rozwój firmy wymaga inwestycji w kapitał ludzki – szkolenia są jedną z najbardziej skutecznych metod inwestowania w efektywność przedsiębiorstwa. Oferujemy szkolenia dofinansowanie otwarte, które odbywają się w ramach regularnego kalendarza oraz zamknięte, doskonale dopasowane do potrzeb Państwa firmy. Szeroka oferta szkoleń oraz najbardziej doświadczeni trenerzy to sprawdzony sposób na poszerzanie kompetencji zarówno właścicieli, jak i pracowników firm MŚP. Posiadamy zweryfikowaną akredytację, a każde z naszych szkoleń może być objęte dofinansowaniem poprzez BUR.

Szkolenia dofinansowane Baza Usług Rozwojowych

W zależności od wielkości przedsiębiorstwa i województwa, w którym zarejestrowana jest firma, możliwe jest zdobycie dofinansowania do szkoleń w wysokości od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych – nawet do 80% ceny szkolenia.Szeroka oferta PPS pozwala na wybór szkolenia, które będzie idealnie dopasowane do profilu firmy oraz potrzeb jej pracowników. Co bardzo ważne, BUR umożliwia samodzielny wybór szkolenia przez przedsiębiorców – dzięki temu możliwe jest dostosowanie go do rodzaju działalności przy jednoczesnym skorzystaniu z dofinansowania. Jesteśmy wiarygodną firmą szkoleniową, posiadającą certyfikat ISO 9001:2015, który świadczy o wysokiej jakości oferowanych usług szkoleniowych. Zapraszamy do kontaktu – sprawdzimy, jakie dofinansowanie na szkolenie może otrzymać Państwa firma i przeprowadzimy przez cały proces skorzystania z dofinansowania BUR. 

Znaleziono 2 szkolenia

Obsługa trudnego klienta w oparciu o NEEDS BASED MODEL

Menedżerskie Dofinansowane
lip18
2 dni
lip19
Gdańsk
paź16
2 dni
paź17
Wrocław
lis14
2 dni
lis15
Warszawa
gru5
2 dni
gru6
Warszawa
szkolenie premium

ABC Prawa Autorskiego - warsztaty z dr Markiem Bukowskim

Prawo / Prawo autorskie / Finanse Uczelnie / Kultura / Biblioteki Dofinansowane
paź17
2 dni
paź18
Warszawa
Strona1z1

FAQ

Pytania i wątpliwości? Sprawdź, czy nie rozwiewamy ich poniżej.

Czy możliwe jest zorganizowanie szkolenia zamkniętego, dofinansowanego z BUR wewnątrz firmy?

W ramach szkoleń dofinansowanych z BUR oferujemy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. W tym celu należy skontaktować się z firmą szkoleniową i ustalić szczegóły, aby mogła ona wprowadzić Kartę Usługi do Bazy. Przedsiębiorca może zastrzec, aby danego szkolenie było niewidoczne dla innych użytkowników Bazy – ze względu na konkurencję czy tajemnicę przedsiębiorstwa. Informacja o szkoleniu zamkniętym pojawi się w modelu użytkownika “Usługi dedykowane”. Jednocześnie należy przypominać o limicie wsparcia, otrzymanego przez przedsiębiorcę.

Czym są szkolenia dofinansowane BUR?

Baza Usług Rozwojowych (BUR) to ogólnodostępna platforma prowadzona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Zawiera ona szeroką ofertę usług rozwojowych, takich jak nowoczesne szkolenia dla różnych typów działalności. W ofercie znaleźć można szkolenia sprzedażowe, marketingowe, finansowe, administracyjne i wiele innych. Szkolenia dofinansowane to ogromna szansa dla firm MŚP. Dzięki skorzystaniu z usług BUR możliwe jest otrzymanie dofinansowania na szkolenie w wysokości nawet 80%.

Gdzie pozyskać dofinansowanie do szkoleń i kursów BUR?

Aby otrzymać dofinansowanie do szkoleń i kursów BUR, należy znaleźć operatora, zarejestrowanego w BUR w województwie, w którym zarejestrowana jest firma. Operator, realizujący dofinansowania BUR dla MŚP, przyjmuje wnioski i dystrybuuje środki do beneficjentów. Oprócz tego sprawnie przeprowadza firmy MŚP przez cały etap, aż do momentu otrzymania zwrotu kosztów szkolenia. Jednocześnie możliwe jest skorzystanie z oferty firm szkoleniowych, zarejestrowanych w BUR, na terenie całej Polski.  Lista głównych operatorów według województw

Jak często można brać udział w szkoleniach dofinansowanych z Unii Europejskiej?

Wsparcie dla firmy MŚP może być w dowolny sposób rozdysponowane przez przedsiębiorcę. Nie ma określonej ilości szkoleń, w której może wziąć udział dana firma MŚP i jej pracownicy. Kwoty dofinansowania danego przedsiębiorstwa ustalone są przez limity danego operatora – z tego powodu najistotniejsza jest wysokość wsparcia.

Jak zdobyć dofinansowania na szkolenia UE?

Aby skorzystać ze szkoleń dofinansowanych z Unii Europejskiej, w pierwszej kolejności należy znaleźć operatora – instytucję, która realizuje system dofinansowania w danym województwie, przyjmuje wnioski i dystrybuuje środki do beneficjentów. Następnie należy skontaktować się z operatorem i złożyć wniosek do dofinansowanie. Po pozytywnej weryfikacji wniosku wystarczy odnaleźć szkolenie, dopasowane do profilu działalności Państwa firmy oraz do potrzeb pracowników i złożyć zamówienie. Po przebytym szkoleniu następuje uiszczenie opłaty oraz wypełnienie specjalnej ankiety ewaluacyjnej. Ostatnim krokiem jest wypłacenie Państwo refundacji kosztów, poniesionych przy zakupie szkolenia. Dzięki dużemu doświadczeniu w obsłudze szkoleń dofinansowanych, PPS to jeden z najbardziej kompetentnych operatorów w Warszawie – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jaki zakres tematyczny mają szkolenia dofinansowane z Unii Europejskiej?

Dofinansowanie BUR na szkolenia skierowane jest przede wszystkim do firm MŚP oraz ich pracowników. Szeroka oferta szkoleniowa pozwala na doskonałe dopasowanie tematyki do potrzeb danego przedsiębiorstwa, umożliwiając rozwój kompetencji osób samozatrudnionych oraz pracowników i właścicieli firm MŚP. Odpowiedni wybór szkoleń to najlepsza inwestycja w rozwój firmy. Szkolenia podnoszące kwalifikacje twarde i miękkie, szkolenia otwarte i zamknięte dla niemal każdej branży – wybór jest bardzo szeroki, dzięki czemu szkolenia dofinansowane UE cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców MŚP.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij