O nas

Polska Platforma Szkoleniowa

Polska Platforma Szkoleniowa powstała w 2016 r. Jest wynikiem doświadczeń (ponad 14 lat) na rynku szkoleń, gdzie zdobywaliśmy zaufanie wielu uczestników i ekspertów, z którymi wspólnie realizowaliśmy projekty rozwojowe i szkoleniowe. W Polskiej Platformie Szkoleniowej czujemy się jak w domu i chcemy, abyście Państwo poczuli się tak samo otrzymując równocześnie praktyczną wiedzę na najwyższym merytorycznie poziomie. Angażujemy się w nasze projekty i jesteśmy zawsze obecni przy ich realizacji, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Misja:

Misją Polskiej Platformy Szkoleniowej jest przygotowywanie najwyższej jakości merytorycznych szkoleń dopasowanych do potrzeb uczestników, a tym samym podwyższanie ich kompetencji. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi ekspertami, co daje gwarancję zadowolenia z poświęconego nam czasu. Ogromna, najbardziej aktualna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach czyni z naszych ekspertów prawdziwych profesjonalistów - co w istotny sposób przekłada się na najwyższą jakość szkoleń. Bardzo ważny jest dla nas komfort, atmosfera i merytoryka naszych szkoleń.  Zapewniamy wygodne w użyciu materiały szkoleniowe i ciekawe miejsca organizacji, w tym naszą specjalnie przygotowaną salę, która jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty.

Wizja:

W Polskiej Platformie Szkoleniowej koncertujemy się na organizacji projektów szkoleniowych, które dają  możliwość nie tylko poszerzenia kompetencji, ale też wymiany doświadczeń. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami, dzięki czemu mamy pewność, że każde szkolenie to ogromna dawka wiedzy oraz praktyczne umiejętności, które pozwalają na usprawnienie codziennej pracy oraz efektywne radzenie sobie z problemami w przedsiębiorstwie. Interaktywna formuła szkoleń sprawia, że są one odpowiedzią na aktualne potrzeby zawodowe uczestników. Dostarczamy praktyczną wiedzą, która pozwala na rozwój, wzrost konkurencyjności i budowanie pewności siebie. W ten sposób sprawiamy, że szkolenia prowadzone przez Polską Platformę Szkoleniową są naprawdę dobrą inwestycją. Zadowolenie naszych klientów oraz liczne pozytywne opinie o prowadzonych przez nas szkoleniach są dla nas najlepszym dowodem na to, że wysiłek, który wkładamy w naszą pracę, przynosi satysfakcjonujące efekty.

Nasze wartości

Doświadczenie

Doświadczenie

Mamy ponad 14 letnie doświadczenie w branży, współpracujemy ze sprawdzoną i doświadczoną kadrą ekspercką. Nasze szkolenia przebiegają w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.
Jakość

Jakość

Naszym celem jest dostarczenie Państwu merytorycznych szkoleń. Monitorujemy nasze projekty w celu oceny korzyści i stałego podnoszenia poziomu.
Materiały szkoleniowe

Materiały szkoleniowe

Przygotowujemy drukowane materiały w formie książki A4, które są wygodne w użyciu i pozawalają w łatwy sposób powrócić do prezentacji i notatek.
Wsparcie

Wsparcie

Nasze wybrane projekty mają wsparcie poszkoleniowe, dając Państwu możliwość do pogłębiania wiedzy po odbytym szkoleniu.
Referencje

Referencje

W zakładce szkolenia zamknięte możecie się Państwo zapoznać z dowodami zaufania i oceną naszej pracy.
Reklamacje

Reklamacje

W przypadku niezadowolenia z naszych usług dajemy Państwu możliwość wniesienia reklamacji i wspólnego wypracowania rozwiązania bądź zwrotu środków.

Nasze wysokie standardy usług potwierdzają

Wdrożyliśmy certyfikat jakości ISO 9002
Wdrożyliśmy certyfikat jakości ISO 9002
Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS)
Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS)
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń dofinansowanych (BUR)
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń dofinansowanych (BUR)

Jakub Nawrocki

Jakub Nawrocki

Wspólnik i pomysłodawca Polskiej Platformy Szkoleniowej

Jestem absolwentem studiów inżynierskich na Politechnice Warszawskiej, związanym z branżą szkoleń od ponad 14 lat. W trakcie mojej pracy zawodowej nawiązałem kontakty z bardzo doświadczonymi i wysoko ocenianymi ekspertami – dzięki temu dostarczamy dzisiaj Państwu projekty, które angażują i zapewniają wysoki wzrost potencjału pracowników. Ci z Państwa którzy mnie znają wiedzą, że w realizację zadań angażuję się na 120%, co przekłada się na bardzo pozytywny efekt końcowy w postaci dobrze przygotowanego i zorganizowanego szkolenia. W trakcie naszej pracy uruchomiliśmy salę szkoleniową, która została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez uczestników szkoleń, jak i firmy zewnętrzne. Miejsce to jest doskonałym uzupełnieniem naszej oferty. Nasz system reklamacyjny daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i pewność dobrze zainwestowanego czasu. Prywatnie jestem szczęśliwym ojcem dwóch wspaniałych córek oraz pasjonatem nurkowania, żagli i nart. Zapraszam do udziału w naszych szkoleniach.

Sprawdź jak pracujemy

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij