Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte dla firm to najlepszy sposób na poszerzenie kompetencji pracowników na wszystkich szczeblach. Tematyka szkoleń zamkniętych dostosowana jest do konkretnych wymagań i specyfiki pracy danej firmy. Dokładnie definiujemy Państwa potrzeby i przygotowujemy program szkolenia w taki sposób, aby było ono odpowiedzią na codzienne wyzwania, przed jakimi stają pracownicy firmy. Dzięki ogromnej wiedzy merytorycznej i doświadczeniu naszych trenerów oraz precyzyjnym określeniu Państwa potrzeb możemy przeprowadzić szkolenia wewnętrzne w firmie, które zwiększą efektywność codziennej pracy.

Szkolenia zamknięte dla firm

Szkolenia wewnętrzne dla firm to doskonałe uzupełnienie dla innych szkoleń pracowniczych. Nieustanne poszerzanie kompetencji zarówno twardych, jak i miękkich staje się niezbędne na niemal każdym szczeblu. Indywidualna analiza potrzeb pozwala na realizację konkretnych celów szkoleniowych – to Państwo decydują, jakie kompetencje są najważniejsze dla uczestników szkolenia, a my dbamy o to, aby w efektywny sposób przekazać wiedzę merytoryczną. Nasze szkolenia zamknięte dla firm to najbardziej efektywny sposób na podniesienie kwalifikacji zespołu.

Szkolenia wewnętrzne w firmie

Polska Platforma Szkoleniowa to najwyższy standard szkoleń zamkniętych dla firm. Aby zwiększać efektywność szkoleń, dbamy o formę przekazywania wiedzy – dostarczamy wszystkie niezbędne materiały, organizujemy specjalistyczne warsztaty, a przede wszystkim wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, na bieżąco dopasowując przebieg szkoleń zamkniętych w firmie. Nasze szkolenia dla firm w Warszawie i okolicach to dobra inwestycja czasu i energii Państwa pracowników, szerokie kompetencje zespołu oraz wiedza, ściśle dopasowana do specyfiki firmy, to skuteczny sposób na usprawnienie codziennej pracy. Dbamy o Państwa zadowolenie, dlatego zamawiając nasze szkolenie zamknięte dla firm, otrzymują Państwo bezpłatny udział w wybranym szkoleniu otwartym z naszej oferty.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty szkoleń dla firm i instytucji?

Jaką przewagę ma szkolenie zamknięte w stosunku do szkolenia otwartego?

Jaką przewagę ma szkolenie zamknięte w stosunku do szkolenia otwartego?

Szkolenie zamknięte daje Państwu możliwość realizacji konkretnych, zdefiniowanych celów. Dzięki indywidualnej analizie potrzeb dostosowujemy szkolenia zamknięte do specyfiki Państwa branży. Dzięki temu, że uczestnikami szkolenia zamkniętego są pracownicy jednej instytucji, mamy możliwość skupienia się na problemach występujących w obszarach pracy oddelegowanych osób i przygotowania programu, który pozwoli wypracować dopasowane rozwiązania. Dodatkowo mamy możliwość dopasowania terminu i miejsca szkolenia.
Kiedy zdecydować się na szkolenie zamknięte dla firm?

Kiedy zdecydować się na szkolenie zamknięte dla firm?

Jeżeli w Państwa instytucji w trakcie realizacji zadań pojawia się dużo skomplikowanych problemów, które wymagają zaangażowania większej ilości pracowników, szkolenie wewnętrzne sprawdzi się najlepiej. Z ekonomicznego punktu widzenia , szkolenie zamknięte dla firm proponujemy grupom od 6 osób wzwyż, przy czym grupy 10- 20 osobowe są pod tym względem najbardziej optymalne i efektywne. Organizacja szkolenia zamkniętego w siedzibie zamawiającego (lub w tym samym mieście) pozwala na znaczące oszczędności na kosztach logistyki.
Co wpływa na cenę szkolenia wewnętrznego?

Co wpływa na cenę szkolenia wewnętrznego?

Pierwszy czynnik, mający wpływ na cenę szkolenia zamkniętego, to miejsce organizacji szkolenia (siedziba / hotel). Rozpiętość cen jest różna, dlatego zawsze przygotowujemy kilka wariantów cenowych. Drugi czynnik to ilość uczestników – więcej osób biorących udział w szkoleniu przekłada się na większe zaangażowanie czasowe eksperta i zwiększą ilość drukowanych materiałów. Ostatni, trzeci czynnik wpływający na cenę, to ilość dni szkoleniowych.
Co należy zrobić, aby zamówić szkolenie zamknięte dla firm?

Co należy zrobić, aby zamówić szkolenie zamknięte dla firm?

Aby przygotować ofertę szkolenia zamkniętego, powinniśmy poznać zakres merytoryczny i cele, jakie chcielibyście Państwo osiągnąć realizując szkolenie wewnętrzne. Standaryzacja programu odbywa się już po akceptacji naszej oferty cenowej, jednak do przygotowania kalkulacji niezbędne jest wskazanie obszaru tematycznego szkolenia. Do przygotowania oferty potrzebujemy również informacji o profilu i ilości uczestników oraz o przewidywanej ilości dni szkoleniowych. Ostatnią istotną rzeczą jest określenie miejsca organizacji szkolenia (miasto / sala).
Jak wygląda proces realizacji szkolenia zamkniętego z naszej strony?

Jak wygląda proces realizacji szkolenia zamkniętego z naszej strony?

Realizację szkolenia zamkniętego dzielimy na trzy etapy. Etap pierwszy polega na doprecyzowaniu celów szkoleniowych, ustaleniu warunków organizacyjnych i finansowych, standaryzacji programu i przygotowaniu materiałów dla uczestników. Etap drugi to realizacja szkolenia zamkniętego, która zawsze odbywa się w obecności naszego przedstawiciela. Podczas realizacji pilnujemy, aby wszystkie założenia programowe i organizacyjne zostały zrealizowane w odpowiedni sposób. Etap trzeci to przygotowanie podsumowania w postaci opracowania wyników ankiety i oceny korzyści oraz przesłania wszelkich dokumentów związanych z realizacją projektu.
Co wyróżnia naszą ofertę szkoleń zamkniętych dla firm?

Co wyróżnia naszą ofertę szkoleń zamkniętych dla firm?

Wybierając naszą ofertę szkoleń zamkniętych otrzymujecie Państwo gwarancję jakości w postaci doświadczonej i sprawdzonej kadry eksperckiej. Poprzez anonimową ankietę możecie Państwo dokonać oceny korzyści płynących ze zrealizowanego projektu. Eksperci realizujący szkolenia zamknięte zazwyczaj prowadzą również szkolenia otwarte, co daje gwarancję rzetelności i profesjonalnego podejścia do realizacji projektów. Zamawiając szkolenie zamknięte w naszej firmie otrzymujecie Państwo możliwość bezpłatnego udziału w jednym wybranym szkoleniu z naszej oferty szkoleń otwartych.

Referencje (ostatnie 20)

PPS zrealizowało dla 56 pracowników KPRM, dwudniowe szkolenie "Profesjonalna obsługa klienta". Szkolenie wyjazdowe zostało dopasowane do naszych potrzeb. Prowadzący znakomicie połączył cześć teoretyczną z warsztatową uzyskując wysokie oceny wśród uczestników.
Referencja
PPS przeszkoliło 156 pracowników Rzecznika Finansowego. Szkolenia obejmowały tematykę mobbingu i zostały zrealizowane w całości on-line. Prowadzący wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem.
Referencja
PPS dla 34 pracowników MRiPS przygotowało 2 stacjonarne szkolenia "Ocena Skutków Regulacji ex-ante i ex-post" . Szkolenia poprowadził Pan Marian Fałek. Szkolenia zostały bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników.
Referencja
Polska Platforma Szkoleniowa dla 117 osób w II i III kwartale 2023 r. przygotowała szkolenie: „Zasady tworzenia opinii do projektów aktów prawnych” Zajęcia były przygotowane profesjonalnie, opracowane materiały dydaktyczne spełniły nasze potrzeby.
Referencja
PPS przeszkoliło 50 pracowników Scandinavian Print Group Polska. Szkolenia obejmowały zakres "Skuteczny Lider" oraz "Mobbing i Dyskryminacja". Wyrażamy zadowolenie ze współpracy z PPS. Szkolenia były na b. wysokim poziomie i spełniły nasze oczekiwania.
Referencja
Polska Platforma Szkoleniowa w dniach 6-7-11-12.07.2023 r. przygotowała szkolenie: Legislacja dla zaawansowanych. Szkolenie zostało przygotowane zgodnie z zapisami umowy i uzyskało wysokie oceny od uczestników.
Referencja
PPS dla 59 pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości. zrealizowało szkolenie „Prawo Administracyjne”. Szkolenie zostało przygotowane od strony merytorycznej i organizacyjnej na wysokim poziomie o czym świadczą wyniki anonimowej ankiety.
Referencja
Polska Platforma Szkoleniowa przygotowała szkolenie dla 34 osób z tematu: ABC Prawa Autorskiego. Szkolenie zostało wykonane należycie, zgodnie z naszymi założeniami i oczekiwaniami.
Referencja
Realizacja szkolenia dla 32 pracowników AAN p.t.: "RODO w Archiwach” w formule zamkniętej. Wykonawca odpowiadał za eksperta, przygotowanie materiałów oraz opiekę nad szkoleniem.
Referencja
PPS zrealizowało dla 84 pracowników MZ szkolenie "Prosty Język Urzędowy". Temat i zakres szkolenia został w całości dostosowany do potrzeb urzędu. Zajęcia przeprowadzono w sposób profesjonalny, z wykorzystaniem technik warsztatowych zachęcających do aktywności.
Referencja
PPS przeszkoliło 24 pracowników z tematu Prawo Pracy 2023 r. Szkolenie odbyło się w formule on-line, polecamy współpracę z firmą jako słownego i rzetelnego partnera.
Referencja
PPS przeszkoliło 63 pracowników WK-P z zakresu "Dostęp do Informacji Publicznej". Szkolenie jednodniowe wraz z materiałami i certyfikatami.
Referencja
PPS dla 60 pracowników MRiPS przygotowało 3 stacjonarne szkolenia "Prosty Język" . Szkolenia poprowadziła Pani dr Joanna Kowalczyk. Szkolenia zostały bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników.
Referencja
PPS przeszkoliło 30 pracowników Ministerstwa zdrowia na 4 dniowym szkoleniu „Obsługa trudnego klienta w administracji publicznej”. Szkolenie zostało wysoko ocenione przez uczestników.
Referencja
PPS przeszkoliło 28 pracowników CPPC na jednodniowym szkoleniu „Prosty Język Urzędowy”. Z przyjemnością polecamy szkolenie prowadzone przez Panią dr Joannę Kowalczyk dla naszej instytucji.
Referencja
PPS zrealizowało szkolenie "Swobody Traktatowe w świetle aktualnego orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości UE" dla 6 uczestników. Szkolenie zostało ocenione przez uczestników jako profesjonalne, rzeczowe i bardzo przydatne w wykonywaniu obowiązków służbowych.
Referencja
PPS przeszkoliło 41 pracowników MS na 3 jednodniowych szkoleniach „Prosty Język Urzędowy”. Polecamy szkolenia prowadzone przez Panią dr Joannę Kowalczyk jako świetnego eksperta.
Referencja
PPS przeszkoliło 24 uczestników KNF na szkoleniu „Najczęściej popełniane błędy legislacyjne oraz metody ich unikania i usuwania”. Szkolenie zostało przeprowadzone z należytą starannością i zgodnie z umową.
Referencja
PPS dla 60 pracowników KPRM przygotowało dwudniowe szkolenie rozwojowe: „Kluczowe Kompetencje Menedżera”. Temat i zakres szkolenia został dostosowany do naszych potrzeb.
Referencja
PPS dla 70 osób w dniu 6.12.2023 r. przygotowała szkolenie:: „Prawo Administracyjne”. Zajęcia były przygotowane profesjonalnie, opracowane materiały dydaktyczne spełniły nasze potrzeby.
Referencja
Zamawiając szkolenie zamknięte otrzymujecie Państwo jeden bezpłatny udział w wybranym szkoleniu otwartym z naszej oferty!napisz do nas

Proponowane obszary szkoleń zamkniętych dla firm i instytucji

Szkolenia zamknięte dla menedżerów i kierowników

Szkolenia zamknięte dla menedżerów i kierowników

Menedżerowie i kierownicy firm każdego dnia stają przed szeregiem wyzwań, związanych między innymi z zarządzaniem zespołem, koniecznością podejmowania trudnych decyzji czy dostosowywaniem pracy zespołu do zmieniających się realiów. Z tego powodu kadra zarządzająca powinna dysponować szerokimi kompetencjami miękkimi i twardymi oraz umiejętnością radzenia sobie z problemami w codziennej pracy. Nasze szkolenia zamknięte dla menedżerów i kierowników to najlepszy sposób na wielokierunkowy rozwój kadry zarządzającej, a tym samym na zwiększenie efektywności pracy Państwa firmy na każdym szczeblu.
proponowane tematy
Szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne dla firm

Szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne dla firm

Negocjacje handlowe są niezbędne w sprawnym funkcjonowaniu każdej firmy. Niezależnie od branży, sprawnie działający handlowcy pozwalają na poszerzanie zakresu działania przedsiębiorstwa. Aby pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych przebiegało sprawnie, pracownicy powinni posiadać szerokie kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne. Nasze szkolenia dla firm pozwalają na poprawę umiejętności prowadzenia negocjacji, przewidywania zachowań klientów, a także na uzyskiwanie lepszych wyników sprzedażowych. Zapraszamy na szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne dla firm – dzięki nim cele sprzedażowe w Państwa firmie będą realizowane z większą niż dotychczas sprawnością.
proponowane tematy
Szkolenia zamknięte dla administracji publicznej i urzędów

Szkolenia zamknięte dla administracji publicznej i urzędów

Pracownicy urzędów i instytucji publicznych każdego dnia zmagają się z ogromną ilością procedur oraz częstymi zmianami, które mogą negatywnie wpływać na codzienną pracę. Szkolenia zamknięte dla administracji publicznej i urzędów to najlepszy sposób na zwiększanie kompetencji pracowników, a tym samym na usprawnienie codziennego funkcjonowania instytucji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów możemy przygotować szkolenia zamknięte, które będą ściśle dopasowane do Państwa potrzeb oraz specyfiki urzędu lub instytucji.
proponowane tematy
Szkolenia zamknięte z zamówień publicznych

Szkolenia zamknięte z zamówień publicznych

Prawo zamówień publicznych to jeden z najbardziej złożonych tworów systemowych i prawnych nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej. Liczne zmiany przepisów,  ich interpretacje czy niejednolite orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej lub Sądów powszechnych to tylko część problemów na które napotykają osoby, na co dzień zajmujące się tematyką zamówień publicznych zarówno w teorii jak i praktyce. Planowana na 2019 r zupełnie nowa ustawa Prawo Zamówień Publiczny to doskonała okazja do nawiązania z nami współpracy.
proponowane tematy
Szkolenia wewnętrzne dla HR i kadr

Szkolenia wewnętrzne dla HR i kadr

Codzienna sprawna praca działów kadr, płac oraz HR to nie tylko komfort wszystkich pracowników firmy, ale też konieczność zmagania się ze zmieniającymi się przepisami. Rozliczanie czasu pracy to jedno z najtrudniejszych zagadnień, związanych z prawem pracy. Znajomość orzecznictwa Sądu Najwyższego, stanowisk urzędowych PIP i MRPiPS oraz aktualnych przepisów jest niezbędna do prawidłowego rozliczania czasu pracy. Nasze szkolenia wewnętrzne dla HR i kadr to najlepszy sposób na podniesienie efektywności pracy tych działów.
proponowane tematy
Szkolenia zamknięte RODO

Szkolenia zamknięte RODO

Implementacja wymagań RODO to ogromne wyzwanie dla większości przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Jednym z kluczowych elementów jest ustalenie zakresu wymaganych rozwiązań proceduralnych, które powinny zostać wdrożone w każdej organizacji, tak aby była w stanie wykazać, że stosuje wymagania RODO. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyczerpujące szkolenia zamknięte RODO, podczas których wyjaśniamy skomplikowane kwestie, związane z Rozporządzeniem i rozwiewamy wątpliwości, dotyczące wprowadzenia RODO w Państwa firmie.
proponowane tematy
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij