Ekspert

Izabela Żyłka

Izabela Żyłka

Wspiera kadrę menadżerską oraz specjalistów, projektując i wdrażając programy rozwojowe i spotkania indywidualne. Pomaga przełamywać bariery, wzmacniać́ talenty, wydobywać potencjał, budować zaangażowanie oraz wzmacniać własną energię.

Specjalizuje się w działaniach, które mają na celu rozwój kompetencji radzenia sobie z wyzwaniami, jakie niesie zmienne środowisko pracy. Skupia się na kompetencjach menadżerskich, budowaniu skutecznych zespołów, współpracy pomiędzy działami, radzeniu sobie z trudnymi wyzwaniami. Rozumie presje na wyniki, zmienność celów, niestabilność otoczenia biznesowego i jego wpływ na ludzi. Kieruje się psychologią pozytywną, pomaga być autentycznym, znaleźć motywację do realizacji ważnych celów, wzmocnić pewność siebie, budować na swoich najmocniejszych stronach oraz dbać o energię wewnętrzną i równowagę w obliczu presji i wyzwań.

Pomaga jej w tym bogate doświadczenie pracy z różnymi branżami (finansowa, produkcja, ubezpieczenia, handel, energetyka, telekomunikacja) - również w procesach tworzenia struktur i strategii, interwencji kryzysowych towarzyszących wprowadzaniu zmian. Korzysta z 25-letniego doświadczenia zawodowego m.in. na stanowiskach kierowniczych w Bosch Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Miała okazję tworzyć małe i duże zespoły, co pozwala na zrozumienie praktycznych aspektów zarządzania ludźmi. Jako Field Manager współtworzyła projekt wprowadzenia na polski rynek marki Siemens, dzięki czemu zdobyła umiejętności tworzenia strategii sprzedaży i zarządzania relacjami z klientami.

Certyfikaty:

Coach ICF, coach zespołowy oraz Aceon Learning ICF, Konsultant Przywództwa Zintegrowanego ILM72, Konsultant MTQ48 (odporność psychiczna), Mindsonar, FRIS®, Internaeonal Values Consultant by Lambent Coaching z dziedziny pracy z wartościami, Coach Pracy z Talentami wg Gallupa, Diagnosta Inteligencji Emocjonalnej TIE, Coach Talentów Gallupa

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij