Szkolenia otwarte - Uczelnie / Kultura / Biblioteki

Znaleziono 6 szkoleń

Szkolenie Uczelnie Biblioteki Kultura

Polska Platforma Szkoleniowa zaprasza na szkolenia dla uczelni i bibliotek, a także dla instytucji kultury. Każde ze szkoleń dopasowane jest do potrzeb uczestników zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.

Szkolenia dla uczelni wyższych

Oferujemy nowoczesne szkolenia dla uczelni wyższych. Szkolnictwo wyższe nieustannie ewoluuje, dlatego podnoszenie kwalifikacji osób, związanych z uczelniami, jest w obecnych czasach niezbędne. Pozwala ono nie tylko na ulepszaniu standardu nauczania, ale też na zwiększanie konkurencyjności danej uczelni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów oraz nowoczesnemu podejściu do organizacji warsztatów, możemy zaoferować szkolenia dla uczelni wyższych, które pozwolą na poszerzenie zarówno kompetencji miękkich, jak i twardych, związanych z przepisami czy zarządzaniem. Nasze szkolenia dla uczelni wyższych przeznaczone są zarówno dla pracowników uczelni, jak i innych jednostek sektorów szkolnictwa wyższego.

Szkolenia dla sektora kultury

Szkolenia dla instytucji kultury mają na celu nie nie tylko rozwój, ale też profesjonalizację całego sektora kultury. Są one odpowiedzią na realne, rosnące potrzeby tego środowiska - elementem niezbędnym jest szereg kompetencji pracowników instytucji kultury. Szkolenia kultury, dzięki dużemu doświadczeniu naszych ekspertów oraz bardzo praktycznym warsztatom, pozwalają na zwiększenie efektywności działań oraz rozpowszechnienie informacji na temat działalności poszczególnych instytucji. Dbamy o to, aby nasze szkolenia dla sektora kultury miały możliwie najbardziej różnorodny zakres tematyczny i skierowane były do różnych grup odbiorców, tak by stanowiły merytoryczną odpowiedź na potrzeby tego środowiska.

Szkolenia dla bibliotekarzy

Szkolenia biblioteczne skierowane są do osób, zarządzających bibliotekami, a także do pracowników bibliotek. Różnorodność tematyczna szkoleń oraz duże doświadczenie naszych ekspertów w branży sprawia, że nasze szkolenia dla bibliotekarzy są bardzo wyczerpujące pod względem merytorycznym. Praktyczny charakter warsztatów pozwala na poszerzanie kompetencji miękkich, niezbędnych w codziennej pracy bibliotekarza, a także na zdobycie wiedzy na temat nowoczesnej obsługi klienta czy budowania zespołu. Zdobywanie nowych kompetencji to najlepszy sposób na to, aby biblioteka mogła osiągnąć sukces – a na tym zarówno Państwu, jak i nam, zależy najbardziej.

Znaleziono 6 szkoleń

Prawo autorskie w muzealnictwie - umowy, wystawy, digitalizacja

Uczelnie / Kultura / Biblioteki
wrz26
1 dzień
wrz26
Gdańsk
lis12
1 dzień
lis12
Warszawa

Pisanie artykułów naukowych w kontekście Ustawy 2.0

Uczelnie / Kultura / Biblioteki
paź7
1 dzień
paź7
Wrocław
lis18
1 dzień
lis18
Warszawa
szkolenie premium

ABC Prawa Autorskiego - warsztaty z dr Markiem Bukowskim

Prawo / Prawo autorskie / Finanse Uczelnie / Kultura / Biblioteki Dofinansowane
paź17
2 dni
paź18
Warszawa

Narzędzia naukowca – jak skutecznie pisać, badać, zarządzać pracą naukową, komunikować się z innymi badaczami oraz wyszukiwać źródła w internecie

Uczelnie / Kultura / Biblioteki
paź28
1 dzień
paź28
Warszawa
gru9
1 dzień
gru9
Wrocław

Prezentuj! - efekty(o)wne prezentacje naukowe

Uczelnie / Kultura / Biblioteki
lis11
1 dzień
lis11
Warszawa
szkolenie premium

Nowe media w promocji instytucji kultury

Uczelnie / Kultura / Biblioteki
lis21
1 dzień
lis21
Warszawa
Strona1z1

FAQ

Pytania i wątpliwości? Sprawdź, czy nie rozwiewamy ich poniżej.

Czy szkolenia dla uczelni kierowane są tylko do kadry zarządzającej szkół wyższych?

Nasze szkolenia dla uczelni wyższych skierowane są przede wszystkim do kadry zarządzającej oraz pracowników administracyjnych uczelni, do pracowników naukowych i dydaktycznych, a także do przedstawicieli instytucji, działających w sektorze szkolnictwa wyższego. Ponadto szkolenia dla uczelni kierowane są do doktorantów i studentów, którym zależy na wielokierunkowym poszerzaniu swoich kompetencji.

Dlaczego warto szkolić pracowników instytucji kultury?

Nieustanne poszerzanie kompetencji wśród osób, które zawodowo zajmują się kulturą, jest niezbędne do budowania sukcesu danej instytucji. Zdobywanie nowej wiedzy na temat zarządzania, promocji projektów kulturalnych i pozyskiwania środków na działalność kulturalną ze źródeł publicznych i prywatnych jest kluczowe wśród osób, zajmujących się kulturą. Nasze szkolenia dla sektora kultury pozwalają na zwiększenie efektywności działań, podejmowanych przez instytucje i organizacje kulturalne, co w zauważalny sposób przekłada się na ich funkcjonowanie.

Do jakich uczelni wyższych kierowana jest nasza tematyka szkoleń?

Szkolenia dla uczelni kierowane są zarówno do uczelni publicznych, jak i niepublicznych. W naszej ofercie posiadamy szkolenia, które przeznaczone są do uczelni wyższych o profilu humanistycznym oraz technicznym. Dzięki dużemu doświadczeniu naszych ekspertów dopasowujemy tematykę szkoleń do indywidualnych potrzeb uczestników, dzięki czemu pozwalają one na poszerzanie najistotniejszych w danym momencie kompetencji.

Do kogo kierowana jest oferta szkoleń: Kultura i Biblioteki?

Organizowane przez PPS szkolenia biblioteczne oraz szkolenia dla sektora kultury tworzone są przede wszystkim z myślą o pracownikach szeroko pojętego sektora kreatywnego, o animatorach kultury, pracownikach i kadrze zarządzającej sektora kultury oraz bibliotek. Szkolenia dla bibliotekarzy skierowane są do pracowników różnego szczebla – od pracowników administracji czy obsługi klienta aż po kadrę zarządzającą. Co bardzo ważne, każdej z naszych szkoleń zorganizowane jest w taki sposób, aby było odpowiedzią na potrzeby uczestników – dzięki temu pozwalają one na poszerzenie najistotniejszych dla danej grupy kompetencji.

Jak szkoła wyższa może zamówić szkolenie zamknięte dla pracowników?

Wyjazd pracowników na szkolenie otwarte niejednokrotnie wiąże się z zaangażowaniem większych środków pieniężnych, dlatego oferujemy Państwu szkolenia zamknięte dla uczelni wyższych. Realizujemy szkolenia dla  grup, które mogą liczyć nawet pięć osób – dzięki temu są one niezwykle efektywne. Zachęcamy do przesłania do nas zapytania, zawierającego wskazania zakresu merytorycznego, jakie Państwa interesuje, liczby uczestników, miejsca szkolenia oraz oczekiwanego terminu realizacji. Przygotujemy dla Państwa atrakcyjną ofertę, dbając o to, aby program szkolenia został dopasowany do Państwa potrzeb oraz zapewniając eksperta z doświadczeniem oraz ugruntowaną wiedzą w danym temacie.

W jaki sposób szkolenia mogą pomóc bibliotekarzom?

Nasze szkolenia dla bibliotekarzy są odpowiedzią na rosnące potrzeby pracowników oraz problemy, pojawiające się przed bibliotekami. Dzięki szkoleniom bibliotecznym możliwe jest poszerzanie kompetencji pracowników, a w efekcie zwiększenie efektywności codziennej pracy oraz uatrakcyjnienie oferty bibliotek. Nasze szkolenia dla bibliotekarzy skierowane są także do kadry zarządzającej, która – dzięki nowo zdobytym kompetencjom – może sprawniej kształtować sukces swojej instytucji i zadbać o profesjonalizację działań, związanych z codzienną pracą biblioteki.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij