Szkolenia otwarte - Uczelnie i Kultura

Znaleziono 6 szkoleń

Szkolenie Uczelnie Biblioteki Kultura

Polska Platforma Szkoleniowa zaprasza na szkolenia dla uczelni i bibliotek, a także dla instytucji kultury. Każde ze szkoleń dopasowane jest do potrzeb uczestników zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.

Szkolenia dla uczelni wyższych

Oferujemy nowoczesne szkolenia dla uczelni wyższych. Szkolnictwo wyższe nieustannie ewoluuje, dlatego podnoszenie kwalifikacji osób, związanych z uczelniami, jest w obecnych czasach niezbędne. Pozwala ono nie tylko na ulepszaniu standardu nauczania, ale też na zwiększanie konkurencyjności danej uczelni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów oraz nowoczesnemu podejściu do organizacji warsztatów, możemy zaoferować szkolenia dla uczelni wyższych, które pozwolą na poszerzenie zarówno kompetencji miękkich, jak i twardych, związanych z przepisami czy zarządzaniem. Nasze szkolenia dla uczelni wyższych przeznaczone są zarówno dla pracowników uczelni, jak i innych jednostek sektorów szkolnictwa wyższego.

Szkolenia dla sektora kultury

Szkolenia dla instytucji kultury mają na celu nie nie tylko rozwój, ale też profesjonalizację całego sektora kultury. Są one odpowiedzią na realne, rosnące potrzeby tego środowiska - elementem niezbędnym jest szereg kompetencji pracowników instytucji kultury. Szkolenia kultury, dzięki dużemu doświadczeniu naszych ekspertów oraz bardzo praktycznym warsztatom, pozwalają na zwiększenie efektywności działań oraz rozpowszechnienie informacji na temat działalności poszczególnych instytucji. Dbamy o to, aby nasze szkolenia dla sektora kultury miały możliwie najbardziej różnorodny zakres tematyczny i skierowane były do różnych grup odbiorców, tak by stanowiły merytoryczną odpowiedź na potrzeby tego środowiska.

Szkolenia dla bibliotekarzy

Szkolenia biblioteczne skierowane są do osób, zarządzających bibliotekami, a także do pracowników bibliotek. Różnorodność tematyczna szkoleń oraz duże doświadczenie naszych ekspertów w branży sprawia, że nasze szkolenia dla bibliotekarzy są bardzo wyczerpujące pod względem merytorycznym. Praktyczny charakter warsztatów pozwala na poszerzanie kompetencji miękkich, niezbędnych w codziennej pracy bibliotekarza, a także na zdobycie wiedzy na temat nowoczesnej obsługi klienta czy budowania zespołu. Zdobywanie nowych kompetencji to najlepszy sposób na to, aby biblioteka mogła osiągnąć sukces – a na tym zarówno Państwu, jak i nam, zależy najbardziej.

Znaleziono 6 szkoleń

Pisanie tekstów naukowych. Ocena parametryczna, narzędzia, sposoby pisania

Uczelnie i Kultura
wrz20
1 dzień
wrz20
Warszawa
lis30
1 dzień
lis30
Warszawa

Nowe media w promocji instytucji kultury

Uczelnie i Kultura
wrz20
1 dzień
wrz20
Warszawa
lis17
1 dzień
lis17
Warszawa

Akredytacja kierunków studiów w uczelniach wyższych

Uczelnie i Kultura
wrz26
2 dni
wrz27
Warszawa
lis24
2 dni
lis25
Warszawa

Prawo autorskie w muzealnictwie - umowy, wystawy, digitalizacja

Uczelnie i Kultura
lis16
1 dzień
lis16
Warszawa
szkolenie premium

ABC Prawa Autorskiego - warsztaty z dr Markiem Bukowskim

Prawne Uczelnie i Kultura
lis21
2 dni
lis22
Warszawa

Prezentuj! - efekty(o)wne prezentacje naukowe

Uczelnie i Kultura
lis23
1 dzień
lis23
Warszawa
Strona1z1
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij