Szkolenia otwarte - HR i kadry

Znaleziono 5 szkoleń

Szkolenia HR kadry

Dynamiczne zmiany w prawie pracy sprawiają, że szkolenia dla pracowników działów HR i kadr stają się koniecznością. Nieustanne aktualizowanie wiedzy na temat przepisów, a także zmian w zakresie orzecznictwa Sądu Najwyższego to jedno z najważniejszych wyzwań, stojących przed managerami i pracownikami kadr i płac. Nasze szkolenia HR z zakresu prawa pracy to najlepszy sposób na zwiększenie efektywności pracy działów kadr i płac oraz na ustrzeżenie się przed nieprawidłowościami w ich codziennym funkcjonowaniu.

Szkolenia – prawo pracy

Specjalistyczne szkolenia HR oraz innowacyjne warsztaty to doskonały sposób na zdobycie wiedzy merytorycznej, niezbędnej w codziennej pracy kadr. forma szkolenia HR, obejmująca zarówno wyczerpujące wykłady, wzbogacone o najbardziej aktualną wiedzę, a także praktyczne warsztaty to najlepsza inwestycja w pracowników firmy – nie tylko bezpośrednio związanych z HR i kadrami, ale wszystkich. Prawidłowo działający dział kadr i płac oraz przestrzeganie najnowszych przepisów z zakresu prawa pracy ma wpływ na efektywność pracy całej firmy. Szkolenia HR pozwolą na wyposażenie pracowników kadr w odpowiednią wiedzę, dzięki której codzienne podejmowanie decyzji, mających istotny wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, stanie się o wiele prostsze.

Szkolenia HR

Polska Platforma Szkoleniowa oferuje zaawansowane, merytorycznie szkolenia dla działów kadr i płac, a także dla wszystkich pracowników HR. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz najbardziej aktualną, praktyczną wiedzę z zakresu prawa pracy, którą w obiektywny sposób przekazują podczas szkoleń kadr. Co bardzo ważne, nasze szkolenia HR obejmują również planowane nowelizacje przepisów, dzięki czemu pozwalają na odpowiednie przygotowanie działów do zbliżających się zmian. Nowoczesny, sprawnie działający dział HR to jeden z najistotniejszych elementów każdego przedsiębiorstwa. Zachęcamy Państwa do wzięcia udział w naszych szkoleniach HR.

Znaleziono 5 szkoleń

Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji. Zasady pracy komisji powoływanych przez pracodawców

HR i kadry
termin gwarantowany
cze25
1 dzień
cze25
Warszawa
paź28
1 dzień
paź28
Warszawa

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - warsztat praktyczny jak poprawić Regulaminy w zgodzie z RODO i nowelizacją ustawy o ZFŚS

HR i kadry
termin gwarantowany
cze27
1 dzień
cze27
Warszawa
wrz24
1 dzień
wrz24
Warszawa

Delegowanie pracowników w ramach świadczenia usług zgodnie z wymogami nowej Dyrektywy 2018/957

HR i kadry
wrz23
1 dzień
wrz23
Warszawa
gru3
1 dzień
gru3
Warszawa

Systemy premiowania i wynagradzania pracowników. Motywacja płacowa i pozapłacowa

HR i kadry
wrz25
2 dni
wrz26
Warszawa
gru4
2 dni
gru5
Warszawa

Praktyka wartościowania stanowisk pracy w firmie/instytucji

HR i kadry
lis25
1 dzień
lis25
Warszawa
Strona1z1

FAQ

Pytania i wątpliwości? Sprawdź, czy nie rozwiewamy ich poniżej.

Czy można zorganizować szkolenie zamknięte HR?

W naszej ofercie znajdują się szkolenia zamknięte dla działów HR. Przygotowane są w taki sposób, aby w jak najlepszy sposób odpowiadały na specyficzne potrzeby Państwa firmy. Szkolenia zamknięte HR pozwalają na przekazanie ogromnej dawki wiedzy oraz wzbogacenie pracowników o niezbędne umiejętności interpersonalne. Nasi eksperci podpowiedzą Państwu, jak przeprowadzić efektywną rekrutację, jak tworzyć strategie HR oraz jak budować odpowiedni system motywacyjny dla pracowników.

Czy pracownicy kadr powinni korzystać ze szkoleń HR?

Pracownicy HR to osoby, które odpowiadają za dysponowanie potencjałem innych pracowników – między innymi za ich motywację, efektywność, rekrutację, a także odpowiednio dopasowane szkolenia zawodowe. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby pracownicy HR dysponowali odpowiednią wiedza i znajomością narzędzi, dzięki którym dadzą innym pracownikom zaplecze do rozwoju. Cykliczne szkolenia HR umożliwiają pracownikom kadr i płac dostosowanie codziennej pracy do potrzeb pracowników oraz zmiennych realiów zarządzania zasobami ludzkimi.

Dlaczego szkolenia działu kadr powinny odbywać się systematycznie?

Nieustanne, bardzo dynamiczne zmiany w zakresie prawa pracy oraz konieczność znajomości orzecznictwa Sądu Najwyższego sprawiają, że systematyczne szkolenia działu kadr stają się konieczności. Cykliczne uaktualnianie wiedzy w istotny sposób wpływa na codzienną pracę kadr, zapewniając odpowiednią efektywność oraz chroniąc przed nieprawidłowościami, wynikającymi z nieznajomości najbardziej aktualnych przepisów.

Do kogo kierowane są szkolenia HR?

Szkolenia HR skierowane są przede wszystkim do dyrektorów personalnych, dyrektorów działów kadr i płac, dla pracowników tych działów, a także dla managerów nadzorujących HR oraz kadry i płace w firmie. Szkolenia kadr i płac doskonale sprawdzą się w przypadku pracowników działów personalnych o niewielkich doświadczeniu  jak i osób z odpowiednim stażem, które chcą pogłębić swoją wiedzę i poznać najbardziej nowoczesne metody pracy pod kątem wdrożenia nowych pracowników i projektów w firmie. Oprócz tego szkolenia HR skierowane są do kierowników i managerów, chcących poszerzyć swoje kompetencje w zakresie umiejętnego kierowania zespołem.

Jaki może być zakres szkoleń z prawa pracy?

Zakres naszych szkoleń z prawa pracy dostosowujemy nie tylko do zmiennego rynku i przepisów, ale też do Państwa potrzeb. Dzięki temu nasze szkolenia HR stają się niezwykle istotne dla codziennej pracy kadr. Szkolenia z prawa pracy, organizowane przez PPS, mają na celu przedstawienie i omówienie najważniejszych zmian z zakresie prawa pracy, takich jak czas pracy, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, podstawy prawa pracy, urlopy, w tym urlop macierzyński, delegowanie pracowników, a także rozliczanie wynagrodzeń.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij