Szkolenia otwarte - Sprzedażowe

Znaleziono 5 szkoleń

Szkolenia sprzedażowe

Efektywna praca działu sprzedaży to jeden z kluczowych czynników, mających wpływ na sukces firmy. Praca handlowca to nie tylko codzienne rozmowy z nowymi klientami, ale też zarządzanie całym procesem sprzedaży, utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz nieustanne dążenie do realizowania planów sprzedażowych. Ogromna ilość zadań oraz kontakt z klientami wymaga nie tylko dużej elastyczności, ale też wielu innych kompetencji, między innymi znajomości zaawansowanych technik sprzedaży.

Szkolenia dla sprzedawców

Szkolenia sprzedażowe to doskonała inwestycja w główny filar firmy, jakim jest dział handlowy. Przekładają się one na konkretne, szybko zauważalne efekty biznesowe. Handlowcy wymagają nieustannego wsparcia oraz mądrego zarządzania, aby mogli być naprawdę efektywni. Z tego powodu niezbędne są regularne szkolenia – bez nich oferta danej firmy szybko przestanie być atrakcyjna na tle konkurencji. Regularne poszerzanie kompetencji zespołu sprzedażowego to najlepszy sposób na zwiększenie zysków firmy.

Nowoczesne szkolenia sprzedażowe

Szkolenia dla handlowców pozwalają na poszerzanie ich kompetencji zarówno twardych, jak i miękkich, dotyczących między innymi umiejętności sprzedażowych czy znajomości zaawansowanych technik sprzedaży. Aby dział sprzedaży mógł pracować sprawnie i efektywnie, istotne są także szkolenia dla menedżerów tych działów – to oni mają kluczowy wpływ na pracę handlowców. Eksperci PPS mają ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń sprzedażowych w wielu obszarach, takich jak zarządzanie sprzedażą, nawiązywanie i budowanie relacji z klientami czy realizacja planu sprzedażowego. Inwestycja w szkolenia sprzedażowe to sprawdzony sposób na wyprzedzenie konkurencji – wyróżnij się na rynku dzięki najbardziej efektywnemu zespołowi handlowców.  

Znaleziono 5 szkoleń
szkolenie premium

Zaawansowane negocjacje w biznesie z elementami perswazji i wywierania wpływu

Menedżerskie Sprzedażowe
lip8
2 dni
lip9
Gdańsk
lis18
2 dni
lis19
Warszawa

Jak pozyskiwać i utrzymywać Klientów, skuteczna prezentacja oferty firmy

Sprzedażowe
lip11
2 dni
lip12
Gdańsk
paź7
2 dni
paź8
Warszawa

Sprzedawaj albo gin – jak usprawnić proces sprzedaży?

Sprzedażowe
sie28
2 dni
sie29
Wrocław
lis28
2 dni
lis29
Warszawa

Skuteczna i profesjonalna windykacja przedsądowa - techniki miękkiej windykacji

Sprzedażowe
wrz25
1 dzień
wrz25
Warszawa
gru3
1 dzień
gru3
Warszawa

Zarządzanie zespołem sprzedaży

Sprzedażowe
paź21
2 dni
paź22
Warszawa
Strona1z1

FAQ

Pytania i wątpliwości? Sprawdź, czy nie rozwiewamy ich poniżej.

Czy można zorganizować szkolenie zamknięte dla handlowców?

Szkolenia zamknięte PPS to najlepszy sposób na poszerzanie kompetencji swoich pracowników. Nasi eksperci mają ogromne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zamkniętych dla firm, działających w różnych branżach, dzięki czemu zakres programowy treningu sprzedażowego jest idealnie dopasowany do specyfiki danej firmy. Szkolenia zamknięte dla handlowców, sprzedawców i menedżerów działów sprzedaży to najlepsza inwestycja w ich wiedzę i umiejętności. Szkolenia realizowane są w oparciu o cele i oczekiwania klienta, a jednocześnie dopasowane są do poziomu wiedzy i umiejętności pracowników. Prowadzone są metodą warsztatową – nauka poprzez doświadczenie pozwala na najbardziej efektywne poszerzanie kompetencji. Szkolenia zamknięte dla handlowców to również dobra inwestycja – generują one niższe koszty niż szkolenia otwarte dla grupy pracowników.

Czy szkolenia sprzedażowe obejmują techniki sprzedaży?

Szkolenia dla handlowców PPS pozwalają na poznanie najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technik sprzedaży. Nasi trenerzy chętnie dzielą się wiedzą na temat wykorzystywania tych technik w kontakcie z klientem indywidualnym i biznesowym. Podczas szkoleń handlowcy zdobywają ogromną wiedzę na temat tego, jakich argumentów używać podczas kontaktu z różnymi typami klienta, jak stosować adekwatne wzorce pytań na każdym etapie procesu sprzedaży oraz jak wdrożyć profesjonalne praktyki podczas rozmów telefonicznych, w kontaktach mailowych i osobistych. Nowoczesne techniki sprzedaży to podstawa dla sprawnego funkcjonowania całego działu sprzedaży.

Czy zakres szkoleń sprzedażowych obejmuje więcej elementów niż techniki sprzedaży?

Szkolenia dla handlowców to zaawansowane programy szkoleniowe, obejmujące swoich zakresem szereg elementów. Nasi trenerzy skupiają się między innymi na kształceniu uczestników z efektywnych technik negocjacyjnych, a znajomość nowych technik powoduje u handlowców wzrost pewności siebie, co przekłada się na ich profesjonalny wizerunek. Oprócz tego szkolenia sprzedażowe obejmują profesjonalną obsługę klienta, ucząc handlowców, jak koncentrować się na utrzymaniu klienta i przeprowadzaniu go przez cały proces sprzedażowy. Istotnym elementem szkoleń jest także prospecting, czyli efektywne poszukiwanie klienta i dopasowywanie działań zarówno do jego potrzeb, jak i do profilu firmy.

Czym są szkolenia sprzedażowe?

Szkolenia dla handlowców to jeden z najważniejszych elementów strategii rozwoju pracowników oraz podnoszenia konkurencyjności w nowoczesnych firmach. Pozwalają na zdobycie praktycznej, zaawansowanej wiedzy na temat tego, jak sprzedawać lepiej i więcej oraz jak utrzymywać naprawdę dobre relacje z aktualnymi klientami. Szkolenia sprzedażowe PPS dostarczają handlowcom wiedzy, jak zbierać informacje, aby zmaksymalizować efektywność sprzedaży. Pozwalają na poznanie skomplikowanych mechanizmów podejmowania decyzji zakupowych, a tym samym na efektywniejsze nawiązywanie biznesowych relacji. Szkolenia dla sprzedawców to dla niech nieoceniona pomoc w organizacji czasu pracy oraz w zdobyciu wiedzy, jak oceniać szanse sprzedażowe, planować oraz kontrolować swoje postępy w sprzedaży.

Dlaczego szkolenie sprzedawców jest tak ważne?

Szkolenia sprzedażowe dla handlowców powinny stanowić jeden z głównym elementów, mających na celu zwiększenie zysków firmy. Poprawa umiejętności handlowych pracowników ma istotny wpływ na efektywność biznesową całego przedsiębiorstwa. Dbanie o profesjonalizm handlowców to także inwestycja w wizerunek firmy – to właśnie oni mają codzienny kontakt z klientem, kształtując długofalowe relacje, tak istotne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. Kompetencja handlowców to skuteczny sposób na budowanie relacji z nowymi klientami oraz na wzrost ich satysfakcji ze współpracy z Państwa firmą. Sprawny handlowiec, posiadający szereg kompetencji, szybciej dostosowuje się do zmiennego rynku, błyskawicznie reagując na najnowsze potrzeby klientów – a tym samym zapewniając sukces całej firmie.

Jak szkolenie z technik sprzedaży wpłynie na handlowców?

Korzyści płynące z regularnych szkoleń sprzedażowych błyskawicznie przekładają się na efekty pracy całego działu sprzedaży. Wzrost sprzedaży wynika między innymi z elastyczności w dopasowaniu oferty do potrzeb danego klienta, ale też z możliwości zastosowania zaawansowanych technik sprzedaży. Umiejętne prowadzenie rozmów z klientami wymaga szeregu kompetencji, które nabywane są podczas szkoleń dla handlowców. Istotnym elementem jest również zwiększona motywacja do pracy – a zatem szkolenia z technik sprzedaży to wieloaspektowe korzyści dla całego przedsiębiorstwa.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij