Szkolenia otwarte - Zamówienia publiczne

Znaleziono 2 szkolenia

Szkolenie Zamówienia Publiczne

Zamówienia publiczne stanowią niezwykle istotny element w codziennym funkcjonowaniu niemal każdej instytucji. Jednocześnie mają one znaczący wpływ na kształtowanie się polskiej gospodarki. Niestety, z uwagi na mnogość obowiązujących przepisów oraz częste zmiany, osoby odpowiedzialne za zamówienia publiczne mają wiele wątpliwości, związanych z przetargami. Szkolenia na temat zamówień publicznych to najlepszy sposób na zdobycie nowych kompetencji, dzięki którym praca przy przetargach może być o wiele bardziej efektywna.

Szkolenia – zamówienia publiczne 

Szkolenia z zamówień publicznych pozwalają na poszerzenie istotnych kompetencji z zakresu zamówień publicznych, w szczególności związanych z tym, w jaki sposób funkcjonuje Prawo zamówień publicznych i jak należy interpretować i stosować zmieniające się przepisy, aby nie popełniać błędów. Szkolenia na temat przetargów publicznych pozwalają na zwiększanie wiedzy na temat kolejnych etapów zamówień oraz efektywnego wydatkowania pieniędzy publicznych.  Organizujemy zarówno szkolenia ogólne na temat zamówień publicznych, jak i szczegółowe, podczas których zajmujemy się konkretnymi aspektami obowiązujących przepisów.

Szkolenia – finanse publiczne

Szkolenia dotyczące przetargów publicznych prowadzone są przez najlepszych ekspertów, mających wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę na temat obowiązujących przepisów. Praktyczny charakter warsztatów sprawia, że szkolenia o finansach publicznych pozwalają na zdobycie cennych kompetencji, które są niezwykle istotne w codziennej pracy osób, zajmujących się przetargami. Każde z naszych szkoleń jest doskonałą okazją do tego, aby nie tylko poszerzyć wiedzę uczestników, ale też wyposażyć ich w niezbędne narzędzia. Nasi eksperci są bardzo otwarci i starają sie wyczerpujące odpowiadać na wszelkie pytania, dzięki czemu uczestnicy mogą wynieść ze szkolenia olbrzymią dawkę wiedzy, tak istotną w pracy przy przetargach publicznych.  

Znaleziono 2 szkolenia

Zamówienia publiczne do 30 tys. euro w praktyce

Zamówienia publiczne
cze27
2 dni
cze28
Warszawa
szkolenie premium

Prawo zamówień publicznych dla początkujących

Zamówienia publiczne
cze24
2 dni
cze25
Warszawa
lip15
2 dni
lip16
Gdańsk
wrz23
2 dni
wrz24
Warszawa
paź1
2 dni
paź2
Gdańsk
lis21
2 dni
lis22
Warszawa
gru9
2 dni
gru10
Wrocław
Strona1z1

FAQ

Pytania i wątpliwości? Sprawdź, czy nie rozwiewamy ich poniżej.

Dlaczego warto zdecydować się na szkolenie z przetargów publicznych?

Przetargi publiczne to wieloetapowy, skomplikowane proces, podczas którego niezbędny jest szereg kompetencji. Od wiedzy i zaangażowania osób odpowiedzialnych za przetarg zależy sukces firmy, która w nim startuje. Z tego powodu tak ważne jest poszerzanie i uaktualnianie wiedzy pracowników na temat zamówień publicznych – znajomość najnowszych przepisów pozwala na uniknięcie istotnych błędów na każdym etapie przetargu.

Do kogo kierowane są szkolenia z zamówień publicznych?

Szkolenia z zamówień publicznych skierowane są przede wszystkim do osób zamawiających, jak i wykonawców. Z naszych szkoleń skorzystać mogą osoby początkujące, które dopiero rozpoczynają pracę przy zamówieniach publicznych, a także osoby powoływane do komisji przetargowych czy pracownicy merytoryczni, dla których udział w procesie zamówień publicznych jest dodatkowym obowiązkiem. Oprócz tego szkolenia z zamówień publicznych kierowane są do praktyków, między innymi do specjalistów ds. zamówień publicznych, Członków Komisji Przetargowych i Zespołów ds. nadzoru realizowanego zamówienia, do kontrolerów oraz audytorów procedur zamówień publicznych.

Jak duże grupy pracowników mogą brać udział w szkolenia?

Oferujemy zarówno otwarte, jak i zamknięte szkolenia z zamówień publicznych. W zajęciach warsztatowych mogą wziąć udział grupy, liczące od pięciu do 30 osób. Taka liczba osób pozwala na zachowanie maksymalnej efektywności warsztatów. W konferencjach udział może wziąć od 30 do 150 osób – jest to dobry sposób na przekazanie niezbędnej wiedzy większej grupie pracowników.

Jak zorganizować szkolenie zamknięte z przetargów publicznych?

Szkolenia zamknięte na temat przetargów publicznych dedykowane są zarówno dla instytucji zamawiających, jak i dla firm startujących w przetargach. Proponujemy opracowanie indywidualnych programów szkoleń, dostosowanych do specyfiki Państwa działalności. Nasze szkolenia prowadzone są przez ekspertów, którzy od lat zajmują się zamówieniami publicznych, a swoją wiedzę teoretyczną popierają wieloletnią praktyką w zakresie zamówień publicznych. Oferujemy organizację i przeprowadzenie szkoleń w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie.

Kiedy warto zdecydować się na szkolenie zamknięte?

Przeszkolenie dużej ilości pracowników podczas szkolenia otwartego może generować znaczne koszty, związane z wyjazdem czy noclegiem. Szkolenie zamknięte to doskonała okazja do obniżenia kosztów, a zarazem do przeprowadzenia szkolenia, które będzie doskonale dopasowane do specyfiki Państwa firmy. Oprócz tego szkolenie przeprowadzone jest w wybranym przez Państwa terminie i miejscu, dzięki czemu jest to najwygodniejsza forma szkolenia.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij