Szkolenia otwarte - Menedżerskie

Znaleziono 18 szkoleń

Szkolenia menedżerskie

Jakie są cechy dobrego menedżera? To właśnie menedżer jest osobą, która wpływa na wyniki zespołu, a tym samym całej firmy. Oprócz posiadania wizji rozwoju firmy, menedżer powinien dysponować szeregiem kompetencji przywódczych, zarządczych i komunikacyjnych. Planowanie pracy i dostosowywanie zadań do umiejętności pracowników, egzekwowanie tych zadań oraz dbanie o komfort pracy zespołu na co dzień to tylko niektóre z umiejętności, które powinni posiadać menedżerowie. Każdego dnia stają oni przed ogromem wyzwań, takich jak zmieniający się rynek, konieczność podejmowania trudnych decyzji  czy presja czasowa. Nieustanny rozwój oraz poszerzanie kompetencji to klucz do sukcesu każdego menedżera, a tym samym jego zespołu i firmy.

Co daje udział w szkoleniach dla menedżerów?

Szkolenia dla menedżerów to doskonały sposób na zdobywanie nowej wiedzy oraz poszerzanie kompetencji miękkich i twardych. Zdobyta wiedza pozwoli menedżerom nie tylko na rozwój wiedzy, ale też na przygotowanie się na zupełnie nowe sytuacje w codziennej pracy z zespołem. Szkolenia dla kadry zarządzającej to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń z innymi menedżerami. Dzięki praktycznemu charakterowi szkoleń dla menedżerów każdy uczestnik zostaje wyposażony w szeroką wiedzę oraz w nowoczesne narzędzia, służące do bardzo efektywnego zarządzania. Dbamy również o to, aby każdy uczestnik naszego szkolenia dla menedżerów wyposażony został w dużą dawkę motywacji do rozwoju – zarówno własnego, jak i swoich pracowników.

Szkolenia menedżerskie PPS

Kursy menedżerskie PPS pozwalają rozwijać kompetencje menedżerów na różnych etapach ich pracy: od budowania zespołu, przez motywowanie i zarządzanie rozwojem pracowników, aż po rozliczanie wyznaczonych celów. Szkolenia dla kadry kierowniczej PPS pozwalają na rozwój kompetencji zarówno twardych, jak i miękkich. W ofercie znaleźć można specjalistyczne warsztaty, pozwalające na poszerzanie wiedzy z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstwa czy praktyki zarządzania. Wiedza teoretyczna połączona z wieloletnimi doświadczeniami naszych ekspertów pozwala na wielokierunkowy rozwój, który jest tak ważny dla kadry zarządzającej. Nie warto stać w miejscu – nasze szkolenia menedżerskie to gwarancja sukcesu Twojego zespołu. 

Znaleziono 18 szkoleń

Zarządzanie zespołem sprzedaży

Menedżerskie
paź21
2 dni
paź22
Warszawa

Trudne rozmowy menedżerskie - 6 kluczowych kompetencji

Menedżerskie
paź21
2 dni
paź22
Warszawa
lis25
2 dni
lis26
Warszawa
gru12
2 dni
gru13
Warszawa

Umiejętności komunikacyjne i decyzyjne menedżera – warsztaty w oparciu o grę symulacyjną SmileUrbo

Menedżerskie
paź21
2 dni
paź22
Warszawa

Skuteczne techniki negocjacji dla początkujących

Menedżerskie
paź24
2 dni
paź25
Warszawa

Ustawa o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych - jak w praktyce chronić się przed ryzykami i odpowiedzialnością karną wynikająca z nowej ustawy?

Menedżerskie Prawne
paź28
1 dzień
paź28
Warszawa

Obsługa trudnego klienta w oparciu o NEEDS BASED MODEL

Menedżerskie
lis14
2 dni
lis15
Wrocław
gru5
2 dni
gru6
Warszawa

System HR w praktyce zarządzania

Menedżerskie
lis14
2 dni
lis15
Warszawa
szkolenie premium

Zaawansowane negocjacje w biznesie z elementami perswazji i wywierania wpływu

Menedżerskie
lis18
2 dni
lis19
Warszawa
szkolenie premium

Planowanie i ocena opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych

Menedżerskie Prawne
lis18
2 dni
lis19
Warszawa

Budowanie relacji w zespole

Menedżerskie
lis18
2 dni
lis19
Warszawa

Motywowanie pracowników i delegowanie zadań - trening kompetencji menedżerskich

Menedżerskie
lis20
2 dni
lis21
Warszawa

Praktyka wartościowania stanowisk pracy w firmie/instytucji

Menedżerskie
lis25
1 dzień
lis25
Warszawa

Sprzedawaj albo gin – jak usprawnić proces sprzedaży?

Menedżerskie
lis28
2 dni
lis29
Warszawa
szkolenie premium

Jak rozumieć i sporządzać umowy handlowe w języku angielskim

Menedżerskie Prawne
gru2
2 dni
gru3
Warszawa

Zarządzanie zmianą w organizacji w oparciu o zwinne narzędzia (Agile)

Menedżerskie
gru2
2 dni
gru3
Warszawa

Systemy premiowania i wynagradzania pracowników. Motywacja płacowa i pozapłacowa

Menedżerskie
gru4
2 dni
gru5
Warszawa

Zarządzanie ryzykiem zgodnie z normą PN-ISO 31000:2018

Administracja publiczna Menedżerskie
gru9
1 dzień
gru9
Warszawa
szkolenie premium

Psychologiczne podstawy zarządzania - trening z Prof. Zbigniewem Nęckim

Menedżerskie
gru12
2 dni
gru13
Warszawa
Strona1z1

FAQ

Pytania i wątpliwości? Sprawdź, czy nie rozwiewamy ich poniżej.

Czy można zamówić szkolenie zamknięte dla menedżerów?

W naszej ofercie znaleźć można szkolenia zamknięte dla menedżerów.  Dzięki ogromnej wiedzy oraz rozległemu doświadczeniu naszych ekspertów, przygotowujemy szkolenia, ściśle dopasowane do potrzeb danej firmy. Budowanie oferty rozpoczynamy od analizy potrzeb i poznania specyfiki danej branży, dzięki czemu możemy zaoferować szkolenia zamknięte dla menedżerów, ściśle dopasowane do ich zakresu obowiązków. Tematyka dostosowana jest do specyfiki firmy, dzięki czemu szkolenia zamknięte dla menedżerów stają się odpowiedzią na potrzeby konkretnej firmy. Nasza oferta tego rodzaju szkoleń zawiera między innymi szacunkową wycenę oraz prezentację trenerów, rekomendowanych do przeprowadzenia kursu.

Czy można zaproponować własny temat szkolenia menedżerskiego?

Nasi eksperci nie tylko chętnie dzielą się posiadaną wiedzą – są też otwarci na wymianę doświadczeń z uczestnikami warsztatów oraz na ich propozycje szkoleniowe. Nieustanne zmiany na rynku pracy oraz w gospodarce wymagają od nas ogromnej elastyczności, dlatego każdego dnia wsłuchujemy się w potrzeby menedżerów, między innymi poprzez badania ankietowe. Jesteśmy otwarci na propozycje, a każde szkolenie menedżerskie tworzymy wspólnie z Państwem.

Czy można zorganizować cykl szkoleń dla kadry zarządzającej?

Celem naszych szkoleń dla menedżerów jest wyposażenie uczestników w ogromną ilość wiedzy oraz w narzędzia, usprawniające codzienną pracę. Mamy świadomość, jak wiele wyzwań stoi przed kadrą zarządzającą, dlatego oprócz pojedynczych warsztatów oferujemy cykle szkoleń menedżerskich. Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami i w oparciu o cele biznesowe firmy, budujemy pełny projekt rozwojowy dla kadry kierowniczej. Zaawansowany cykl szkoleń dla kadry zarządzającej to skuteczny sposób na podniesienie niezbędnych kompetencji menedżerów oraz zwielokrotnienie efektywności zarządzanych przez nich zespołów.

Czy szkolenia kierowane są przede wszystkim do kadry kierowniczej?

Nasze szkolenia menedżerskie skierowane są przede wszystkim do kierowników, dyrektorów oraz menedżerów, a także do wszystkich osób, które pretendują do tych stanowisk. Oferujemy szkolenia dla menedżerów, pracujących w różnych branżach. Nasze szkolenia dla kadry kierowniczej są bardzo uniwersalne i wyczerpujące, dzięki czemu każda osoba, pracująca na stanowisku menedżerskim, zyskuje możliwość zdobycia szerokiej wiedzy, przydatnej w codziennej pracy oraz poznania narzędzi, które skutecznie zwiększają efektywność pracy.

Czym są szkolenia menedżerskie?

Szkolenia menedżerskie mają na celu poszerzanie kompetencji, niezbędnych dla kadry zarządzającej. Udział w kursach menedżerskich zapewnia dostęp do wiedzy i technik, które są konieczne do uzyskiwania lepszych wyników biznesowych. Budowanie efektywności poprzez rozwój kadry menedżerskiej to jedno z najważniejszych zadań, stojących u podstaw prężnie rozwijającej się firmy. Szkolenia menedżerskie pozwalają na podnoszenie jakości pracy kadry zarządzającej, co przekłada się na pracę całych zespołów. Każdy menedżer zmaga się na co dzień z wieloma wyzwaniami – szkolenia menedżerskie są odpowiedzią na potrzebę poszerzania kompetencji w zakresie efektywnego zarządzania zespołem.

Do kogo kierowane są szkolenia z zarządzania?

Nasze szkolenia skierowane są do osób na każdym etapie kariery menedżera. Przygotowaliśmy kursy menedżerskie dla osób, które awansowały i dopiero obejmującą stanowisko menedżerskie – wiedza z zakresu efektywnego zarządzania oraz poszerzanie kompetencji miękkich są tutaj kluczowe. Szkolenia menedżerskie przeznaczone są również dla osób, które mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem, jednak szukają sposobu na ugruntowanie posiadanej wiedzy oraz chcą poznawać nowe narzędzia, będące wsparciem pracy menedżera. Zaawansowane szkolenia dla kadry zarządzającej są doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w zakresie negocjacji z elementami perswazji i wywierania wpływu oraz motywacji płacowej i pozapłacowej.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij