Szkolenia otwarte - Prawne

Znaleziono 7 szkoleń

Szkolenia Prawo Autorskie

Kwestie prawa budzą wiele wątpliwości podczas codziennej pracy – znajomość jego praktycznych aspektów, interpretacji oraz wzorów postępowania w różnych przypadkach jest niezbędna, aby pracownicy mogli łatwo radzić sobie z poszczególnymi zadaniami czy problemami. Szkolenia z zakresu prawa pracy, prawa budowlanego i pokrewnych są najlepszych sposobem na uaktualnianie i uzupełnianie wiedzy pracowników.

Szkolenia Prawne 

Szkolenia z zakresu prawa to najlepszy sposób nie tylko na poszerzanie kompetencji pracowników firmy, ale też na zwiększanie jej konkurencyjności na rynku. W obecnych czasach, kiedy ilość firm na rynku jest tak duża, inwestycje w pracowników i kadrę zarządzającą są niezbędne. Szkolenia z prawne pozwalają na poszerzenie wiedzy z zakresu aktualnie obowiązujących przepisów oraz nowelizacji. Praktyczna forma warsztatów, prowadzonych przez najlepszych ekspertów na rynku gwarantuje, że kompetencje uczestników zostaną znacząco poszerzone, co w istotny sposób przyczyni się do wzrostu konkurencyjności Państwa firmy.

Szkolenie Prawo autorskie

Szkolenia z prawa autorskiego pozwalają na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy na temat tego, w jaki sposób można korzystać z własności intelektualnej. Od kilku lat kwestia ta budzi szereg wątpliwości, które mogą istotnie komplikować pracę. Szkolenia z prawa autorskiego, przeprowadzane w PPS, to zarówno wyczerpujące merytorycznie wykłady, jak i warsztaty, podczas których prezentujemy przykładowe sytuacji korzystania z własności intelektualnej. Nasze szkolenia z prawa autorskiego prowadzone są przez najlepszych ekspertów, którzy posiadają szerokie doświadczenie oraz aktualną wiedzę z zakresu prawa autorskiego. W trakcie szkoleń uczestnicy dowiedzą się również, jak skutecznie chronić prawa autorskie, jak je sprzedawać oraz jak radzić sobie z przypadkami naruszenia praw autorskich. 

Znaleziono 7 szkoleń
szkolenie premium

Jak rozumieć i sporządzać umowy handlowe w języku angielskim

Menedżerskie Prawne
lis29
2 dni
lis30
Warszawa
szkolenie premium

Planowanie i ocena opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych

Menedżerskie Prawne
lis30
1 dzień
lis30
Warszawa

Obowiązek raportowania umów do rejestru ministerstwa finansów przez jednostki sektora finansów publicznych zgodnie z nowelizacją z dnia 01.07.2022 r.

Prawne
gru1
1 dzień
gru1
Warszawa

Jak czytać odpisy z ksiąg wieczystych

Prawne
gru2
1 dzień
gru2
Warszawa

Umowy najmu i dzierżawy lokali użytkowych

Prawne
gru5
1 dzień
gru5
Warszawa

Sygnaliści, procedura zgłaszania i wyjaśniania nieprawidłowości w firmie/instytucji

Prawne
gru5
1 dzień
gru5
Warszawa

Zasady dostępu do informacji publicznej - poradnik dla urzędnika

Prawne
gru12
1 dzień
gru12
Warszawa
Strona1z1
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij