Szkolenia otwarte - Prawne

Znaleziono 5 szkoleń

Szkolenia Prawo Autorskie

Kwestie prawa budzą wiele wątpliwości podczas codziennej pracy – znajomość jego praktycznych aspektów, interpretacji oraz wzorów postępowania w różnych przypadkach jest niezbędna, aby pracownicy mogli łatwo radzić sobie z poszczególnymi zadaniami czy problemami. Szkolenia z zakresu prawa pracy, prawa budowlanego i pokrewnych są najlepszych sposobem na uaktualnianie i uzupełnianie wiedzy pracowników.

Szkolenia Prawne 

Szkolenia z zakresu prawa to najlepszy sposób nie tylko na poszerzanie kompetencji pracowników firmy, ale też na zwiększanie jej konkurencyjności na rynku. W obecnych czasach, kiedy ilość firm na rynku jest tak duża, inwestycje w pracowników i kadrę zarządzającą są niezbędne. Szkolenia z prawne pozwalają na poszerzenie wiedzy z zakresu aktualnie obowiązujących przepisów oraz nowelizacji. Praktyczna forma warsztatów, prowadzonych przez najlepszych ekspertów na rynku gwarantuje, że kompetencje uczestników zostaną znacząco poszerzone, co w istotny sposób przyczyni się do wzrostu konkurencyjności Państwa firmy.

Szkolenie Prawo autorskie

Szkolenia z prawa autorskiego pozwalają na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy na temat tego, w jaki sposób można korzystać z własności intelektualnej. Od kilku lat kwestia ta budzi szereg wątpliwości, które mogą istotnie komplikować pracę. Szkolenia z prawa autorskiego, przeprowadzane w PPS, to zarówno wyczerpujące merytorycznie wykłady, jak i warsztaty, podczas których prezentujemy przykładowe sytuacji korzystania z własności intelektualnej. Nasze szkolenia z prawa autorskiego prowadzone są przez najlepszych ekspertów, którzy posiadają szerokie doświadczenie oraz aktualną wiedzę z zakresu prawa autorskiego. W trakcie szkoleń uczestnicy dowiedzą się również, jak skutecznie chronić prawa autorskie, jak je sprzedawać oraz jak radzić sobie z przypadkami naruszenia praw autorskich. 

Znaleziono 5 szkoleń

Przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji. Zasady pracy komisji powoływanych przez pracodawców

Prawne
maj24
1 dzień
maj24
Warszawa
lip26
1 dzień
lip26
Warszawa
wrz20
1 dzień
wrz20
Warszawa
lis22
1 dzień
lis22
Warszawa
szkolenie premium

Oszustwa księgowe w polskich warunkach gospodarczych - warsztaty z Prof. Arturem Hołdą

Prawne
cze21
2 dni
cze22
Warszawa
szkolenie premium

Jak rozumieć i sporządzać umowy handlowe w języku angielskim

Menedżerskie Prawne
paź5
2 dni
paź6
Warszawa

Zasady dostępu do informacji publicznej - poradnik dla urzędnika

Prawne
paź7
1 dzień
paź7
Warszawa
szkolenie premium

AKADEMIA LEGISLACJI: Tworzenie i interpretacja tekstów aktów prawnych w Unii Europejskiej w jęz. angielskim

Administracja publiczna Prawne
paź14
2 dni
paź15
Warszawa
Strona1z1
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zamknij